Notebook Bakım ve Onarımı

Herü türlü marka ve model notebooklarınız için konusunda uzman ve deneyimli, sertifikalı teknisyenlerimizle size en hızlı ve en kaliteli teknik servis hizmetini vermekteyiz.

Girişim Teknik Servis Merkezi olarak, cihazlarınızın önemini biliyor ve cihazlarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren önemle koruyoruz. Çizilmemesi için servisimize koruyucular ile alıyor. Tekrar size ulaşana kadar ki sürece kadar bu şekilde saklıyoruz.

Garanti dışı cihazlarınız da arıza tespitinden ücret almıyoruz. Arıza tespiti sonucunda değişecek parçanın fiyatını size bildiriyoruz, onaylarsanız onarımı tamamlıyor. Onaylamazsanız, hiç bir ücret ödemeksizin cihazınızı size geri iade ediyoruz.

Sadece donanımsal sorunlarınız da değil, yazılımsal sorunlarınızla da ilgileniyor, en hızlı çözümü sağlıyoruz.

Girişim Teknik Servis Merkezi olarak; cihazlarınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. En kaliteli servis deneyimi için, bize güvenebilirsiniz.

Etiketler: Notebook, Tamir, Bakım, Onarım, Arıza Tespit, Teknik Servis, Telefon, Tablet, Notebook Ve Bilgisayar Onarımı, Tamiri, Beşikta, İstanbul, Samsung Servis, LG Servis, Samsung Teknik Servis, Lg Teknik Servis, Samsung Telefon Servis, Lg Telefon Servis, Samsung Tablet Servis, Samsung Servis, Lg Servis, Samsung Teknik Servis, Lg Teknik Servis, Samsung Telefon Servis, Lg Telefon Servis, Samsung Tablet Servis

apple servis

notebookonarimi notebookonarimi2